SRP3020C-1R0M
MFR.Part #
SRP3020C-1R0M
JLCPCB Part #
C1857837
Package
SMD,3.2x3.5mm
Description
1uH 30mΩ 5.5A 5A ±20% SMD,3.2x3.5mm Power Inductors ROHS