SRP3012TA-4R7M
MFR.Part #
SRP3012TA-4R7M
JLCPCB Part #
C2047332
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1.6A 2.8A 266mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS