SRP3012TA-2R2M
MFR.Part #
SRP3012TA-2R2M
JLCPCB Part #
C2047188
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
2.2uH 2.7A 3.4A 98mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS