SRP3012C-1R5M
MFR.Part #
SRP3012C-1R5M
JLCPCB Part #
C17471488
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1.5uH 3A 4A 85mΩ ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS