SRP1510CA-330M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP1510CA-330M
JLCPCB Part #
C17642341
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
13A 18.7A 20mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS