SRP1265WA-1R5M
MFR.Part #
SRP1265WA-1R5M
JLCPCB Part #
C17593076
Package
SMD,13.6x12.6mm
Description
1.5uH 2.76mΩ 27A 29A AEC-Q200 ±20% SMD,13.6x12.6mm Power Inductors ROHS