SRP1250-7R8M
MFR.Part #
SRP1250-7R8M
JLCPCB Part #
C2042582
Package
SMD,13.5x13.9mm
Description
10A 18A 20.5mΩ 7.8uH ±20% SMD,13.5x13.9mm Power Inductors ROHS