SRP1250-1R2M
MFR.Part #
SRP1250-1R2M
JLCPCB Part #
C2042587
Package
SMD,13.5x13.9mm
Description
1.2uH 27A 3.3mΩ 49A ±20% SMD,13.5x13.9mm Power Inductors ROHS