SRP1245C-1R5M
MFR.Part #
SRP1245C-1R5M
JLCPCB Part #
C1857848
Package
SMD,12.5x13.5mm
Description
1.5uH 27A 3mΩ 48A ±20% SMD,12.5x13.5mm Power Inductors ROHS