SRP1245C-1R0M
MFR.Part #
SRP1245C-1R0M
JLCPCB Part #
C1012663
Package
SMD,12.5x13.5mm
Description
1uH 2mΩ 30A 50A ±20% SMD,12.5x13.5mm Power Inductors ROHS