SRP1245A-4R7M
MFR.Part #
SRP1245A-4R7M
JLCPCB Part #
C3221079
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
12A 15mΩ 27A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS