SRP1245A-220M
MFR.Part #
SRP1245A-220M
JLCPCB Part #
C1848803
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
10A 22uH 50mΩ 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS