SRP1238A-1R0M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP1238A-1R0M
JLCPCB Part #
C2047572
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
1uH 2.7mΩ 24A 40A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS