SRP1050WA-680M
MFR.Part #
SRP1050WA-680M
JLCPCB Part #
C19947675
Package
SMD,11x10mm
Description
130mΩ 3.5A 4.8A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS