SRP1040VA-1R0M
MFR.Part #
SRP1040VA-1R0M
JLCPCB Part #
C1012675
Package
SMD,10x11mm
Description
1uH 2.8mΩ 27A 29A AEC-Q200 ±20% SMD,10x11mm Power Inductors ROHS