SRP1038C-R10Y
MFR.Part #
SRP1038C-R10Y
JLCPCB Part #
C6235073
Package
SMD,11x10mm
Description
0.38mΩ 100nH 53A 85A ±30% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS