SRP1038AA-470M
MFR.Part #
SRP1038AA-470M
JLCPCB Part #
C6235071
Package
SMD,11x10mm
Description
143mΩ 3.5A 47uH 4A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS