SRP1038A-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP1038A-100M
JLCPCB Part #
C780184
Package
SMD,11x10mm
Description
10uH 12A 30mΩ 7.5A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS