SRP0612-6R8K
MFR.Part #
SRP0612-6R8K
JLCPCB Part #
C1858137
Package
SMD,6.7x7.1mm
Description
107mΩ 3A 4A 6.8uH ±10% SMD,6.7x7.1mm Power Inductors ROHS