SRP0520-100K
MFR.Part #
SRP0520-100K
JLCPCB Part #
C17559353
Package
SMD,5.1x5.4mm
Description
10uH 152mΩ 2.4A 4A ±10% SMD,5.1x5.4mm Power Inductors ROHS