SRP0515-4R7K
MFR.Part #
SRP0515-4R7K
JLCPCB Part #
C1858076
Package
SMD,5.1x5.4mm
Description
3.7A 4.7uH 5A 63.2mΩ ±10% SMD,5.1x5.4mm Power Inductors ROHS