SRP0512-3R3K
MFR.Part #
SRP0512-3R3K
JLCPCB Part #
C1858074
Package
SMD,5.1x5.4mm
Description
3.2A 3.3uH 5.6A 70mΩ ±10% SMD,5.1x5.4mm Power Inductors ROHS