SRP0420-6R8K
MFR.Part #
SRP0420-6R8K
JLCPCB Part #
C1858066
Package
SMD,4.1x4.4mm
Description
100mΩ 2.6A 3.8A 6.8uH ±10% SMD,4.1x4.4mm Power Inductors ROHS