SRP0410-1R0K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP0410-1R0K
JLCPCB Part #
C1015942
Package
SMD,4.1x4.4mm
Description
1uH 37.5mΩ 4.5A 5.3A ±10% SMD,4.1x4.4mm Power Inductors ROHS