SRP0310-2R2K
MFR.Part #
SRP0310-2R2K
JLCPCB Part #
C1870874
Package
SMD,3.1x3.4mm
Description
2.2uH 2.3A 2.7A 99.5mΩ ±10% SMD,3.1x3.4mm Power Inductors ROHS