SRN8040TA-820M
MFR.Part #
SRN8040TA-820M
JLCPCB Part #
C2041628
Package
SMD,8x8mm
Description
1.4A 1.6A 230mΩ 82uH AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS