SRN8040TA-2R0Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN8040TA-2R0Y
JLCPCB Part #
C5907382
Package
SMD,8x8mm
Description
10.2A 11mΩ 2uH 7.5A AEC-Q200 ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS