SRN8040TA-1R4Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN8040TA-1R4Y
JLCPCB Part #
C2046553
Package
SMD,8x8mm
Description
1.4uH 10mΩ 11.8A 8.2A AEC-Q200 ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS