SRN8040-220M
MFR.Part #
SRN8040-220M
JLCPCB Part #
C2041547
Package
SMD,8.2x7.9mm
Description
100mΩ 2.2A 2.2A 22uH ±20% SMD,8.2x7.9mm Power Inductors ROHS