SRN6045TA-8R2M
MFR.Part #
SRN6045TA-8R2M
JLCPCB Part #
C2050070
Package
SMD,6x6mm
Description
3.4A 46mΩ 5.1A 8.2uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS