SRN6045TA-181M
MFR.Part #
SRN6045TA-181M
JLCPCB Part #
C1330830
Package
SMD,6x6mm
Description
180uH 1A 680mA 745mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS