SRN6045HA-4R7Y
MFR.Part #
SRN6045HA-4R7Y
JLCPCB Part #
C17588968
Package
SMD,6x6mm
Description
3.6A 35mΩ 4.7uH 7A AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS