SRN6045HA-330M
MFR.Part #
SRN6045HA-330M
JLCPCB Part #
C17364940
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 2.2A 211mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS