SRN6045HA-1R5Y
MFR.Part #
SRN6045HA-1R5Y
JLCPCB Part #
C17441397
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 11A 15mΩ 5A AEC-Q200 ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS