SRN6045-8R2Y
MFR.Part #
SRN6045-8R2Y
JLCPCB Part #
C2042612
Package
SMD,6x6mm
Description
2.7A 3.3A 55mΩ 8.2uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS