SRN6028C-3R3M
MFR.Part #
SRN6028C-3R3M
JLCPCB Part #
C19947651
Package
SMD,6x6mm
Description
24mΩ 3.3uH 3.6A 4.3A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS