SRN6028-3R9M
MFR.Part #
SRN6028-3R9M
JLCPCB Part #
C2046441
Package
SMD,6x6mm
Description
2.7A 3.9uH 38mΩ 3A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS