SRN6028-3R3M
MFR.Part #
SRN6028-3R3M
JLCPCB Part #
C2046423
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3uH 3.4A 3.6A 34mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS