SRN5040TA-330M
MFR.Part #
SRN5040TA-330M
JLCPCB Part #
C2046447
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2A 1.3A 180mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS