SRN5040TA-1R5M
MFR.Part #
SRN5040TA-1R5M
JLCPCB Part #
C2046436
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 15mΩ 4.5A 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS