SRN5040-330M
MFR.Part #
SRN5040-330M
JLCPCB Part #
C2043099
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2A 1.3A 216mΩ 33uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS