SRN5030HA-1R0Y
MFR.Part #
SRN5030HA-1R0Y
JLCPCB Part #
C6824557
Package
SMD,5x5mm
Description
18mΩ 1uH 5A 7.2A AEC-Q200 ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS