SRN5030HA-101M
MFR.Part #
SRN5030HA-101M
JLCPCB Part #
C5760146
Package
SMD,5x5mm
Description
1.4Ω 100uH 450mA 650mA AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS