SRN5030HA-100M
MFR.Part #
SRN5030HA-100M
JLCPCB Part #
C5926032
Package
SMD,5x5mm
Description
1.7A 105mΩ 10uH 2.1A AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS