SRN5020TA-330M
MFR.Part #
SRN5020TA-330M
JLCPCB Part #
C1332047
Package
SMD,5x5mm
Description
335mΩ 33uH 800mA 800mA AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS