SRN5020TA-1R5Y
MFR.Part #
SRN5020TA-1R5Y
JLCPCB Part #
C2046891
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 25mΩ 3.5A 4.5A AEC-Q200 ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS