SRN5020TA-180M
MFR.Part #
SRN5020TA-180M
JLCPCB Part #
C1332039
Package
SMD,5x5mm
Description
1.17A 1.2A 18uH 190mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS