SRN4026-3R3M
MFR.Part #
SRN4026-3R3M
JLCPCB Part #
C1330921
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 1.6A 3.3uH 36mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS