SRN4026-2R2Y
MFR.Part #
SRN4026-2R2Y
JLCPCB Part #
C7016986
Package
SMD,4x4mm
Description
2.1A 2.1A 2.2uH 29mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS