SRN4018TA-330M
MFR.Part #
SRN4018TA-330M
JLCPCB Part #
C5926026
Package
SMD,4x4mm
Description
33uH 405mΩ 650mA 700mA AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS